خارج از منو

هشدار به مشتریان در یک رستوران

هشدار به مشتریان در یک رستوران

نوشته شده در ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۳:۱۱

صاحب رستورانی در آناپولیس ایالات متحده در ورودی رستوران تابلویی نصب کرده که پیامی جالبی را به مشتریان منتقل می کند: وانمود کنید سال 1995 است.

با سرعت گرفتن پیشرفت تکنولوژی و تبلیغ برای ترغیب مردم در استفاده از آنها بسیاری از اصناف می کوشند به طرق مختلف از تکنولوژی های محبوب برای جذب مشتری استفاده کنند، یکی از این روش های جذب مشتری برای رستوران ها و کافه ها ارائه خدمات اینترنت بی سیم (وای فای) است. چنانچه دارا بودن مکانی از این نوع امکانات، مزیت به شمار می رود.
افکارنیوز با ذکر این مقدمه، در ادامه نوشته که اما با توجه به اینکه استفاده از اینترنت و گوشی های تلفن همراه مردم را از یکدیگر دور کرده و موجب شده تا روابط چهره به چهره کمرنگ شود صاحب رستورانی در آناپولیس امریکا در اقدامی در ورودی رستوران خود تابلویی را نصب کرده که پیامی جالب را به مشتریان منتقل می کند.
بر روی این تابلو نوشته شده است: "وای فای نداریم، با یکدیگر حرف بزنید، وانمود کنید سال 1995 است." البته باید بگوییم درست است که در اختیار نداشتن وای فای در رستوران ها و کافه ها به دلیل عدم استفاده از تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی در این مکان ها در سراسر دنیا حتی در کشورمان رو به گسترش است، اما این که این رستوران دار خواسته که وانمود کنیم سال 1995 یعنی 22 سال پیش است، در نوع خود جالب است، چرا که از همین سالهاست که اینترنت به صورت یک شبکه همگانی و فراگیر در آمد.

نظر شما چیست؟

برای ثبت نظر یا ارسال پیام به مدیر باید ابتدا وارد شوید یا یک حساب جدید بسازید!!

mahbubexu
نوشته شده توسط mahbubexu:

پس چطوری صفحه اینستاگرامشونو آپدیت کنن؟ ;)

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۴:۴۴:۳۹