راهنما

کمی درباره قم فود و بخش های آن بخوانید

راهنمای واحد ها

واحد یا (item) به هر واحد صنفی در سایت قم فود گفته می شود که شامل اطلاعات آن واحد صنفی از قبیل آدرس، تلفن و ... می باشد.
این امکان برای واحد ها فراهم شده تا منوی غذایی خود را برای مشاهده کاربران در سایت به تفکیک دسته های لازم قرار دهند. 
کاربران می توانند برای واحد نظرات خود را بیان کنند؛ نظرات بعد از تایید سایت قم فود برای جلوگیری از هر گونه عبارت های ناصحیح و بی ادبی منتشر می شوند. قم فود هیچ دخل و تصرفی در نظرات کاربران ندارد و نظرات همان گونه که ثبت شده اند منتشر می شوند. 
همچنین کاربران می توانند به واحد های موجود در سایت قم فود امتیاز یک تا 5 دهند که 5 نشان از رضایت بیشتر کاربران می باشد. تعداد امتیاز های داده شده و میانگین آن ها در صفحه هر واحد قابل مشاهده می باشد.
کاربران می توانند واحد های مورد علاقه خود را انتخاب کنند لیست این واحد ها در پنل هر کاربر برای خودش و در صفحه اختصاصی هر کاربر برای عموم قابل مشاهده می باشد. 
اطلاعات واحد های قم فود اکثرا توسط کاربران ثبت می شود پس این حق برای صاحبان واحدها وجود دارد تا بتوانند اطلاعات واحد صنفی خود را اصلاح نمایید؛ برای این کار لازم است از طریق پنل و قسمت پیام ها درخواست خود را  ارسال نمایید.
همچنین این امکان در سایت قم فود وجود دارد که واحد های صنفی خود صفحه و اطلاعات خود را در سایت قم فود مدیریت کنند که این واحد ها با علامتی در جلوی اسم آن ها از دیگر واحد ها تکفیک شده اند.