راهنما

کمی درباره قم فود و بخش های آن بخوانید

حریم خصوصی

  1.  قم فود با تمام احترامی که برای حریم خصوصی کاربران خود قائل است نیاز به اطلاعات اولیه ای از کاربران دارد تا بتواند آن ها از هم تفکیک کند.
  2.  ما متعهد به حفظ و نگهداری تمامی اطلاعات شخصی شما از قبیل نام ، نام خانوادگی ، آدرس ، تلفن های تماس و حساب شما هستیم . تمامی این اطلاعات به منظور استفاده های قم فود برای مواردی از قبیل تخفیف، ارسال جوایز، اطلاع رسانی  و...  می باشد.
  3. قم فود ممکن است از طریق ایمیل، SMS و یا تماس تلفنی با شما ارتباط برقرار کند لذا هرگونه تماس از سوی سایت ها، وبلاگ ها و یا برنامه های پیام رسان به هیچ عنوان رسمیت نداشته و تنها مرجع رسمی، سایت قم فود می باشد و راه های ارتباطی رسمی سایت در صفحه ارتباط با ما وجود دارد.
  4. سایت قم فود با رعایت استاندارد های امنیتی روز طراحی گردیده و نهایت دقت در افزایش ضریب امنیت آن به کار گرفته شده است.
  5. وب سایت قم فود از سرویس های مختلفی مانند گوگل آنالیتیکس برای رهگیری رفتار کاربران به هدف بهبود سایت و افزایش تجربه کاربری کاربران خود استفاده می کند. اطلاعات  جمع شده توسط این سرویس ها همه بی نام بوده و صرفا رفتار هر کاربر را ذخیره می کند.
  6.  ما برخی ازخدمات خود از کوکی ها استفاده می کنیم؛ کوکی ها، فایل های کوچک داده هستند که توسط پلتفورم ما ایجاد شده و روی سیستم شما قرار می گیرند. سایت ما از cookie هایی که توسط خودمان یا اشخاص ثالث ذخیره شده اند، جهت اهداف گوناگون از جمله راه اندازی و شخصی سازی وبسایت استفاده می کند. همچنین، cookie ها ممکن است جهت پیگیری نحوه استفاده شما از سایت جهت هدف گیری تان در نمایش تبلیغات روی وبسایت های دیگر استفاده گردند.