کاور فست فود دلفین

فست فود دلفین

از فست فودهایسالاریه

آدرس
قم ، سالاریه ، فلکه میثم
گشودن قفل نقشه
نظر شما چیست؟

برای ثبت نظر یا ارسال پیام به مدیر باید ابتدا وارد شوید یا یک حساب جدید بسازید!!

mary
نوشته شده توسط mary:

و یک چیز دیگه این که به خودشون زحمت نمیدم سفارشت رو بیارن. چرا خودمون باید بریم غذا رو تحویل بگیریم. سه بار باید از پله ها بری بالا و بیای پایین تا یه غذا بخوری.

۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۲:۵۲:۳۳
mary
نوشته شده توسط mary:

ما امروز ظهر رفتیم دلفین. پیتزا سوپریمش واقعا مزخرف بود. قبلنا یه پیتزایی بود که پیتزاهاش رو 8 تومان می داد. می تونم بگم گاز اول رو که زدم حس کردم دارم اونو می خورم. البته توهین نشه اون از دلفین هم بهتر بود. فقط کافی بود به ظاهر پیتزاشون نگاه کنی. تازه چراغ هاشونم روشن نکرده بودند. فضا کوچیکه و سروصدا بسیار. فقط می تونم بگم قارچ سوخاریش خوب بود و این که دیگه حاضر نیستم اونجا برم.

۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۲:۵۰:۲۴
zarimehrad
نوشته شده توسط zarimehrad:

خیلی پیتزاهاش خوبه مخصوصاً خمیرنازکش که تو هیچ جای دیگه پیدا نمیشه. دکور و برخورد کارکنان هم خیلی خوبه. جز انتخاب‌های اولم بوده و هست

۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۸:۳۶:۱۱
masumnejad
نوشته شده توسط masumnejad:

ضمن احترام به دوستانی که نظرات خودشان رو در اینجا در مورد فست فود دلفین ابراز داشتند اجازه می خواهم تا توضیحاتی بدهم . اول اینکه از شما سپاسگزاریم که دلفین را قابل دانسته اید و آنقدر برای شما اهمیت داشته است که وقت برای نقد این مجموعه گذاشته اید . ما مدعی این نیستیم که بهترین هستیم و در خدمات ما مشکلی وجود ندارد اما این ادعا را داریم که همیشه همه تلاش خود را برای بهبود خدمات و کیفیت انجام داده ایم . نقص هایی که ممکن است به صورت موردی وجود داشته باشد را قبول داریم و البته همیشه رضایت و نظر مشتری را جلب نموده و جبران کرده ایم . البته این مهم مستلزم این است که شما دوست عزیزی که نظر خود را در این محیط در اختیار سایر دوستان قرار می دهید بصورت مستقیم به ما هم اطلاع بدهید تا ما ضمن جبران و جلب رضایت شما نسبت به رفع کلی آن اقدام لازم را انجام دهیم . با توجه به نظراتی که دوستان به صورت موردی در ذیل به آن اشاره کرده اند هم باید عرض نماییم که پیتزای گوشت و قارچ دلفین (خصوصا خمیرنازک) و همچنین قارچ سوخاری دلفین جزء محصولات پر طرفدار و انصافا کم نظیر (به گفته و تایید خود مشتریان) می باشد . در مورد قیمت ها هم لطفا به این مهم توجه فرمایید که زمانی ما مجاز به مقایسه قیمت هستیم که تمام المان های دو مجموعه را در نظر بگیریم و در این مقایسه باید اطلاعات کاملی داشته باشیم . نوع و قیمت مواد اولیه مصرفی ، نوع بسته بندی ، کیفیت محیط مجموعه از نظر نظافت - دکور - تهویه و ... ، خدماتی که بصورت رایگان به مشتری ارایه می شود و خیلی موارد دیگر باید در این مقایسه گنجانده شود (که در این مجال نمی گنجد) ما مفتخر هستیم که همچنان در خدمت مشتریان خود باشیم و رضایت ایشان تنها دلیل بودن ماست . شماره 32920370 و سامانه پیامکی 100032141 همیشه در اختیار شما و آماده رسیدگی به نظرات و مشکلات احتمالی مشتریان عزیز می باشد. سپاس

۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۲:۴۵:۳۶
kiyarash
نوشته شده توسط kiyarash:

من قبلا از فست فود دلفين غذا ميخوردم و از كيفيتهاش راضي بودم ولي از وقتي كه فست فود گندم باز شده و كيفيتهاشونو با هم مقايسه ميكنم ميبينم كه غذاهاي دلفين اصلا قابل قياس با گندم نيست،قيمتهاي گندم هم خيلي ارزونتر از دلفين يا فست فودهاي ديگه قم هست ،مثلا پيتزا گوشت گوسفندي يا مرغ گندم و هيچجايه قم نخوردم .

۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۵:۳۶
نمایش همه نظرات